Alfonso is at the grocery store to buy a loaf

  1. Alfonso is at the grocery store to buy a loaf of bread and 9 bananas. The loaf of bread is $1.99. If Alfonso pays a total of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 49 views
  2. What sets off the main conflict in A and P.Answers are Three girls in bathing suits enter grocery store A grocery store clerk is
    1. answers icon 2 answers
    2. snow asked by snow
    3. views icon 1,355 views
  3. At the grocery store, Ryan brought a loaf of bread and some apples. The loaf of bread cost $3.95 and the apple cost $1.29 per
    1. answers icon 1 answer
    2. Jo asked by Jo
    3. views icon 83 views
  4. At the grocery store Ryan bought a loaf of bread and some apples. The loaf of bread cost $3.95 and the apples cost $1.29 per
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 23 views
  5. At the grocery store Ryan bought a loaf of bread and some apples. The loaf of bread cost $3.95 and the apples cost $1.29 per
    1. answers icon 1 answer
    2. ψ(`∇´)ψ asked by ψ(`∇´)ψ
    3. views icon 25 views
  6. At the grocery store Ryan bought a loaf of bread and some apples. The loaf of bread cost $3.95 and the apples cost $1.29 per
    1. answers icon 7 answers
    2. views icon 10 views
  7. At the grocery store Ryan bought a loaf of bread and some apples. The loaf of bread cost $3.95 and the apples cost $1.29 per
    1. answers icon 9 answers
    2. views icon 227 views
  8. At the grocery store Ryan bought a loaf of bread and some apples. The loaf of bread cost $3.95 and the apples cost $1.29 per
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 84 views
  9. At the grocery store Ryan bought a loaf of bread and some apples the loaf of bread cost $3.95 and the apples cost $1.29 per
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 91 views
  10. At the grocery store Ryan bought a loaf of bread and some apples. The loaf of bread cost $3.95 and the apples cost $1.29 per
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 222 views