A store is selling ribbon by the yard. Mike bought

  1. A store is selling ribbon by the yard. Mike bought 8 yd of red ribbon. Each yard cost $3.50. complete and solve the working
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 171 views
  2. A store is selling ribbon by the yard. Mike bought 8 yards of red ribbon. Each yard cost $3.50. Complete and solve the working
    1. answers icon 1 answer
    2. Camden10k asked by Camden10k
    3. views icon 62 views
  3. A store is selling ribbon by the yard. Mike bought 8 yards of red ribbon. Each yard cost $3.50. Complete and solve the working
    1. answers icon 1 answer
    2. susan asked by susan
    3. views icon 12 views
  4. A store is selling ribbon by the yard. Mike bought 8 yards of red ribbon. Each yard cost $3.50. Complete and solve the working
    1. answers icon 1 answer
    2. Nunya asked by Nunya
    3. views icon 60 views
  5. A store is selling ribbon by the yard. Mike bought 8 yards of red ribbon. Each yard cost $3.50. Complete and solve the working
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 7 views
  6. A store is selling ribbon by the yard. Mike bought 8 yards of red ribbon. Each yard cost 3.50. Complete and solve the working
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 28 views
  7. A store is selling ribbon by the yard. mike bought 8 yards of red ribbon. Each yard cost $3.50. complete and solve the working
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 85 views
  8. a store is selling ribbon by the yard. Mike bought 8 yards of red ribbon. Each yard cost $3.50. Complete and solve the working
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 44 views
  9. A store is selling ribbon by the yard. Mike bought 8 yards of red ribbon. Each yard cost $3.50. Complete and solve the working
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 145 views
  10. A store is selling ribbon by the yard. Mike bought 8 yards of red ribbon. Each yard cost $3.50. Completeand solve the working
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 22 views