A shopkeeper stocks 1 980 peaches and 120 five kilogram

  1. A shopkeeper stocks 1 980 peaches and 120 five kilogram bags of apples. What is the total mass of this fruit in kilogram
    1. answers icon 1 answer
    2. Philadelphia Lindiwe asked by Philadelphia Lindiwe
    3. views icon 82 views
  2. A shopkeeper stocks 1980 peaches and 120 five-kilogram bags of apples.what is the total mass of this fruit in kilograms? And
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 69 views
  3. John picks 12 lb of peaches. He divides the peaches between himself, his grandmother, and his neighbor in a ratio of 1:1:2,
    1. answers icon 1 answer
    2. Luena asked by Luena
    3. views icon 752 views
  4. Charity is buying peaches at the store. The cost of the peaches are $1.30 per pound. If she has $6.50 to spend on peaches, how
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 45 views
  5. Charity is buying peaches at the store. The cost of the peaches are $1.30 per pound. If she has $6.50 to spend on peaches, how
    1. answers icon 1 answer
    2. No one asked by No one
    3. views icon 166 views
  6. Charity is buying peaches at the store. The cost of the peaches are $1.30 per pound. If she has $6.50 to spend on peaches, how
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 82 views
  7. Charity is buying peaches at the store. The cost of the peaches are $1.30 per pound. If she has $6.50 to spend on peaches, how
    1. answers icon 1 answer
    2. mimi asked by mimi
    3. views icon 144 views
  8. Charity is buying peaches at the store. The cost of the peaches are $1.30 per pound. If she has $6.50 to spend on peaches, how
    1. answers icon 1 answer
    2. _behindyou_ asked by _behindyou_
    3. views icon 11 views
  9. Charity is buying peaches at the store. The cost of the peaches are $1.30 per pound. If she has $6.50 to spend on peaches, how
    1. answers icon 1 answer
    2. @~@ asked by @~@
    3. views icon 41 views
  10. Charity is buying peaches at the store. The cost of the peaches are $1.30 per pound. If she has $6.50 to spend on peaches, how
    1. answers icon 1 answer
    2. Jacob Candis asked by Jacob Candis
    3. views icon 28 views