A rectangle napkin costs $3.25.

  1. A rectangle napkin costs $3.25. A similar tablecloth is five times longer and five times wider. How much would you expect to pay
    1. answers icon 1 answer
    2. another surpise asked by another surpise
    3. views icon 334 views
  2. A rectangle napkin costs $3.25. A similar tablecloth is five times longer and five times wider. How much would you expect to pay
    1. answers icon 10 answers
    2. Jill asked by Jill
    3. views icon 4,963 views
  3. A rectangle napkin costs $3.25. A similar tablecloth is five times longer and five times wider. How much would you expect to pay
    1. answers icon 1 answer
    2. Jill asked by Jill
    3. views icon 765 views
  4. A rectangular napkin costs $3.25 A similar tablecloth is five times longer and five times wider. If the cost is proportional to
    1. answers icon 6 answers
    2. Angle asked by Angle
    3. views icon 187 views
  5. A rectangular napkin costs $3.25. A similar tablecloth is five times longer and five times wider. If the cost is proportional to
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 120 views
  6. A rectangular place mat and matching napkin are proportional. The dimensions of the place mat are 1.5 times as large as the
    1. answers icon 10 answers
    2. brianna asked by brianna
    3. views icon 706 views
  7. A lined napkin,in the shape of a square,has sides 9-inches long.if the napkin is folded along the diagonal,what is the length of
    1. answers icon 1 answer
    2. Raina asked by Raina
    3. views icon 1,007 views
  8. A rectangular napkin cost $2.75. A similar tablecloth is 5 times wider and 5 times longer. If the cost is proportional to the
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 133 views
  9. A rectangular napkin cost $2.75. A similar tablecloth is 5 times wider and 5 times longer. If the cost is proportional to the
    1. answers icon 1 answer
    2. ouip0 asked by ouip0
    3. views icon 88 views
  10. A rectangular napkin cost $2.75. A similar tablecloth is 5 times wider and 5 times longer. If the cost is proportional to the
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 192 views