A package of dog cookies costs $9.20. Which equation can

  1. A package of dog cookies costs $9.20. Which equation can be used to find the total cost, C, of P packages of dog
    1. answers icon 3 answers
    2. views icon 73 views
  2. A package of dog cookies costs $9.20.Which equation can be used to find the total cost, C, of P packages of dog cookies?Calvin's
    1. answers icon 1 answer
    2. dangerine asked by dangerine
    3. views icon 108 views
  3. A package of dog cookies costs $9.20.Which equation can be used to find the total cost, C, of P packages of dog cookies?
    1. answers icon 1 answer
    2. myworldwha asked by myworldwha
    3. views icon 136 views
  4. A package of dog cookies costs $9.20.Which equation can be used to find the total cost, C, of P packages of dog cookies?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 106 views
  5. A package of dog cookies costs $9.20.Which equation can be used to find the total cost, C, of P packages of dog cookies?
    1. answers icon 1 answer
    2. tomdaya asked by tomdaya
    3. views icon 179 views
  6. QuestionA package of dog cookies costs $9.20. Which equation can be used to find the total cost, C, of P packages of dog
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 51 views
  7. A package of dog cookies costs $9.20.Which equation can be used to find the total cost, C, of P packages of dog cookies?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 23 views
  8. A package of dog cookies costs $9.20.Which equation can be used to find the total cost, C, of P packages of dog cookies? A. c =
    1. answers icon 1 answer
    2. Help asked by Help
    3. views icon 68 views
  9. A package of dog cookies costs $9.20.Which equation can be used to find the total cost, C, of P packages of dog cookies?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 24 views
  10. A package of dog cookies costs $9.20. Which equation can be used to find the cost, C, of P packages of dog cookies? (1 point)A.
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 27 views