A pack of paper costs

  1. 100 into 40 in 5 hrshttp://www.eduplace.com/math/mathsteps/6/e/ 500 A 6 pack of juice boxes costs $3.99, A 24 pack costs 9.99, A
    1. answers icon 7 answers
    2. H-E-B asked by H-E-B
    3. views icon 1,068 views
  2. 6-pack: $2.2912-pack: $3.99 24-pack: $5.99 Coach Henderson went to the grocery store to buy some cola. Cola comes in three
    1. answers icon 1 answer
    2. social studies asked by social studies
    3. views icon 199 views
  3. Barbara wants to buy some glittery heart-shaped beads to make friendship bracelets. The beads she wants come in a small pack
    1. answers icon 1 answer
    2. Brianna sapp asked by Brianna sapp
    3. views icon 43 views
  4. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 204 views
  5. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 11 answers
    2. furry are best asked by furry are best
    3. views icon 373 views
  6. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 1 answer
    2. Blocks asked by Blocks
    3. views icon 246 views
  7. a pack of cardinal flower seeds costs $4, and a pack of petunia flower seeds costs $2.50. you buy the same number of packs of
    1. answers icon 1 answer
    2. Anonymous asked by Anonymous
    3. views icon 951 views
  8. 8. The local bakery offers 3 brownies for $1.25 or 1 dozen brownies for $4.60. Which is the the better buy?9. A department store
    1. answers icon 1 answer
    2. jane567 asked by jane567
    3. views icon 807 views
  9. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 148 views
  10. A pack of paper costs $1.75, including tax. Mr. Valentino wants to purchase packs of paper for his class and has a $25 budget.
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 76 views