A company orders 30 boxed

  1. A company orders 11 boxed lunches from a deli for $105.60. If each boxed lunch costs the same amount, how much do 24 boxed
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 53 views
  2. A company orders 16 boxed lunches from a deli for $138.40. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 69 views
  3. A company orders 27 boxed lunches from a deli for $294.30. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 47 views
  4. A company orders 30 boxed lunches from a deli for $300. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of each
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 63 views
  5. A company orders 21 boxed lunches from a deli for $196.35. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 85 views
  6. A company orders 30 boxed lunches from a deli for $300. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of each
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 45 views
  7. A company orders 27 boxed lunches from a deli for $294.30. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
    1. answers icon 1 answer
    2. skibidi asked by skibidi
    3. views icon 50 views
  8. A company orders 22 boxed lunches from a deli for $226.60. If each boxed lunch costs the same amount, how much do 13 boxed
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 59 views
  9. A company orders 6 boxed lunches from a deli for $76.20. If each boxed lunch costs the same amount, how much do 21 boxed lunches
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 44 views
  10. A company orders 22 boxed lunches from a deli for $273.90. If each boxed lunch costs the same amount, how much do 16 boxed
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 61 views