Ask a New Question
Search
A company orders 21 boxed
A company orders 11 boxed lunches from a deli for $105.60. If each boxed lunch costs the same amount, how much do 24 boxed
1 answer
53 views
A company orders 16 boxed lunches from a deli for $138.40. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
1 answer
69 views
A company orders 27 boxed lunches from a deli for $294.30. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
1 answer
47 views
A company orders 30 boxed lunches from a deli for $300. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of each
1 answer
62 views
A company orders 21 boxed lunches from a deli for $196.35. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
1 answer
84 views
A company orders 30 boxed lunches from a deli for $300. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of each
1 answer
44 views
A company orders 27 boxed lunches from a deli for $294.30. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
1 answer
asked by
skibidi
50 views
A company orders 22 boxed lunches from a deli for $226.60. If each boxed lunch costs the same amount, how much do 13 boxed
1 answer
59 views
A company orders 6 boxed lunches from a deli for $76.20. If each boxed lunch costs the same amount, how much do 21 boxed lunches
1 answer
44 views
A company orders 22 boxed lunches from a deli for $273.90. If each boxed lunch costs the same amount, how much do 16 boxed
1 answer
61 views