A bottle of water costs

Showing results 1 through 10 of 75,204.
  1. At Family Market, an 8-can pack of bottles costs $4.48, and a 24-can case costs $9.60. (Both the bottle and the can are 12
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 154 views
  2. At Family Market, an 8-can pack of bottles costs $4.48, and a 24-can case costs $9.60. (Both the bottle and the can are 12
    1. answers icon 1 answer
    2. isabella asked by isabella
    3. views icon 276 views
  3. At Family Market, an 8-can pack of bottles costs $4.48, and a 24-can case costs $9.60. (Both the bottle and the can are 12
    1. answers icon 1 answer
    2. Please check my answers asked by Please check my answers
    3. views icon 243 views
  4. At Family Market, an 8-can pack of bottles costs $4.48, and a 24-can case costs $9.60. (Both the bottle and the can are 12
    1. answers icon 1 answer
    2. tyler asked by tyler
    3. views icon 15 views
  5. At Family Market, an 8-can pack of bottles costs $4.48, and a 24-can case costs $9.60. (Both the bottle and the can are 12
    1. answers icon 1 answer
    2. googoogaga asked by googoogaga
    3. views icon 110 views
  6. At Family Market, an 8-can pack of bottles costs $4.48, and a 24-can case costs $9.60. (Both the bottle and the can are 12
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 15 views
  7. At Family Market, an 8-can pack of bottles costs $4.48, and a 24-can case costs $9.60. (Both the bottle and the can are 12
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 230 views
  8. At Family Market, an 8-can pack of bottles costs $4.48, and a 24-can case costs $9.60. (Both the bottle and the can are 12
    1. answers icon 1 answer
    2. Yeah asked by Yeah
    3. views icon 201 views
  9. Lynda is deciding between two sizes of Juice at the local grocery store. The 64 ounce bottle costs $3.50. The 128 ounce bottle
    1. answers icon 1 answer
    2. ... asked by ...
    3. views icon 180 views
  10. Lynda is deciding between two sizes of Juice at the local grocery storeThe 64 ounce costs $3.50. The 128 ounce bottle costs
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 49 views