A bag of pears weighs

  1. Mary ate 412pears and Carmie ate 724 pears.. If they finished all the pears in a box, how many pears were in the box?(1 point)
    1. answers icon 1 answer
    2. ////////////////////////////////////////////////// asked by //////////////////////////////////////////////////
    3. views icon 360 views
  2. Mary ate 4 12 pears and Carmie ate 7 24 pears. If they finished all the pears in a box, how many pears were in the box?(1 point)
    1. answers icon 13 answers
    2. Kaleb Gilliam asked by Kaleb Gilliam
    3. views icon 314 views
  3. Mary ate 412pears and Carmie ate 724 pears.. If they finished all the pears in a box, how many pears were in the box?(1 point)
    1. answers icon 1 answer
    2. i need some help asked by i need some help
    3. views icon 143 views
  4. A bag of pears weighs 6.75 pounds. The pears cost $2.39 per pound. What is the total cost of the pears?
    1. answers icon 3 answers
    2. Amy asked by Amy
    3. views icon 804 views
  5. Mary ate 4 1/2 pears and Camie ate 7 2/4 pears. If they finished all the pears in a box, how many pears were in the box?11 pears
    1. answers icon 1 answer
    2. hjgj asked by hjgj
    3. views icon 243 views
  6. mary ate 4 1/2 pears and carmie ate 7 2/4 pears . if they finshed all the pears in a box, how many pears were in the box.11
    1. answers icon 1 answer
    2. no name asked by no name
    3. views icon 610 views
  7. Mary ate 4 12pears and Samuel at 7 24 pears. If they finished all the pears in the box, how many pears were in the box?(1 point)
    1. answers icon 1 answer
    2. Isabella asked by Isabella
    3. views icon 94 views
  8. Mary ate 412pears and Samuel at 724 pears. If they finished all the pears in the box, how many pears were in the box?(1 point)
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 80 views
  9. Mary ate 412 pears and Samuel at 724 pears. If they finished all the pears in the box, how many pears were in the box?(1 point)
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 98 views
  10. A grocery store sells pears, where 8 pears cost $2. How much will 12 pears cost at this rate? Use the scale factor to help you
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 49 views