A 3 pack of boxes

  1. 100 into 40 in 5 hrshttp://www.eduplace.com/math/mathsteps/6/e/ 500 A 6 pack of juice boxes costs $3.99, A 24 pack costs 9.99, A
    1. answers icon 7 answers
    2. H-E-B asked by H-E-B
    3. views icon 1,068 views
  2. Jordan more bough 7 packs of juice box to drink after practice.Each pack had 8 boxes of juoce.After the team drink as much juice
    1. answers icon 2 answers
    2. skyler asked by skyler
    3. views icon 1,777 views
  3. Machine A pack = 7200/p boxes of cookiesMachine B pack = 7200/p+2.60 boxes of cookies Machine A can pack 1560 more boxes of
    1. answers icon 1 answer
    2. StuartKess asked by StuartKess
    3. views icon 681 views
  4. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 1 answer
    2. Blocks asked by Blocks
    3. views icon 246 views
  5. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 204 views
  6. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 11 answers
    2. furry are best asked by furry are best
    3. views icon 373 views
  7. A 3 pack of boxes of juice costs $1.09.A 12 pack of boxes costs $4.39. A case of 24 boxes costs $8.79. Which is the best buy?
    1. answers icon 9 answers
    2. Anonymous asked by Anonymous
    3. views icon 1,621 views
  8. The Pack-U-Up Moving Company uses several different size boxes,but the boxes all have the same meaurements on the top andbottom
    1. answers icon 2 answers
    2. fko asked by fko
    3. views icon 784 views
  9. The Pack-U-Up Moving Company uses several different size boxes,but the boxes all have the same meaurements on the top andbottom
    1. answers icon 1 answer
    2. fko asked by fko
    3. views icon 788 views
  10. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 148 views