Ask a New Question
A 3 pack of boxes
100 into 40 in 5 hrs
http://www.eduplace.com/math/mathsteps/6/e/ 500 A 6 pack of juice boxes costs $3.99, A 24 pack costs 9.99, A
7 answers
asked by
H-E-B
1,068 views
Jordan more bough 7 packs of juice box to drink after practice.Each pack had 8 boxes of juoce.After the team drink as much juice
2 answers
asked by
skyler
1,777 views
Machine A pack = 7200/p boxes of cookies
Machine B pack = 7200/p+2.60 boxes of cookies Machine A can pack 1560 more boxes of
1 answer
asked by
StuartKess
681 views
Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
6
1 answer
asked by
Blocks
246 views
Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
1 answer
204 views
Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
6
11 answers
asked by
furry are best
373 views
A 3 pack of boxes of juice costs $1.09.A 12 pack of boxes costs $4.39. A case of 24 boxes costs $8.79. Which is the best buy?
9 answers
asked by
Anonymous
1,621 views
The Pack-U-Up Moving Company uses several different size boxes,but the boxes all have the same meaurements on the top andbottom
2 answers
asked by
fko
784 views
The Pack-U-Up Moving Company uses several different size boxes,but the boxes all have the same meaurements on the top andbottom
1 answer
asked by
fko
788 views
Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
6
1 answer
148 views