Ask a New Question
Search
A 2-quart carton of soy
A 2-quart carton of soy milk costs $2.40. What is the price per cup?
$
1 answer
asked by
shania
176 views
A 2-quart carton of yogurt costs $4.56. What is the price per cup?
$
1 answer
29 views
Fill the seven quart. Empty into the five quart, leaving two. Mark the 7 quart jar at that 2 quart level. dump the five quart
0 answers
asked by
bobpursley
815 views
A 4-pint carton of soy milk costs $5.36. What is the price per quart?
$
1 answer
33 views
A 2-quart carton of chocolate milk costs $1.76. What is the price per cup?
$
1 answer
64 views
A 2-quart carton of non-dairy creamer costs $9.28. What is the price per cup?
1 answer
33 views
)) A 2-quart carton of non-dairy creamer costs $7.84. What is the price per cup?
1 answer
74 views
A 2-quart carton of apple juice costs $2.08. What is the price per cup?
1 answer
37 views
A 2-quart carton of sour cream costs $7.04. What is the price per cup?
1 answer
19 views
A 2-quart carton of apple juice costs $1.92. What is the price per cup?
1 answer
49 views