A 2-quart carton of non-dairy

  1. The cost of a dairy milk carton is Rs. 500/- which excludes handling charges of each cartonthat is Rs. 77/-. If a carton is
    1. answers icon 2 answers
    2. javeria asked by javeria
    3. views icon 667 views
  2. )) A 2-quart carton of non-dairy creamer costs $7.84. What is the price per cup?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 76 views
  3. A 2-quart carton of non-dairy creamer costs $9.28. What is the price per cup?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 34 views
  4. A 2-quart carton of yogurt costs $4.56. What is the price per cup?$
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 30 views
  5. A 2-quart carton of soy milk costs $2.40. What is the price per cup?$
    1. answers icon 1 answer
    2. shania asked by shania
    3. views icon 176 views
  6. Fill the seven quart. Empty into the five quart, leaving two. Mark the 7 quart jar at that 2 quart level. dump the five quart
    1. answers icon 0 answers
    2. bobpursley asked by bobpursley
    3. views icon 816 views
  7. A 4-pint carton of soy milk costs $5.36. What is the price per quart?$
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 34 views
  8. A 2-quart carton of chocolate milk costs $1.76. What is the price per cup?$
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 66 views
  9. A 2-quart carton of apple juice costs $2.08. What is the price per cup?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 38 views
  10. A 2-quart carton of sour cream costs $7.04. What is the price per cup?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 20 views