Ask a New Question
Search
A 12 pack of cinnamon
Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
6
1 answer
asked by
Blocks
217 views
Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
6
11 answers
asked by
furry are best
339 views
Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
1 answer
177 views
Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
6
1 answer
124 views
Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
6
1 answer
324 views
A spice merchant divided 3/4 of a pound of ground cinnamon into 2 equal packages. She then sold the ground cinnamon to
1 answer
59 views
Micah is making a cinnamon and sugar mixture to sprinkle on toast. His recipe uses 1/8 cup of cinnamon and 1/2 cup of sugar.
1 answer
asked by
help
104 views
Micah is making a cinnamon and sugar mixture to sprinkle on toast. His recipe uses 1/8 cup of cinnamon and 1/2 cup of sugar.
1 answer
asked by
Iyona
144 views
Micah is making a cinnamon and sugar mixture to sprinkle on toast. His recipe uses 1/8 cup of cinnamon and 1/2 cup of sugar.
1 answer
asked by
Madam Kitty
123 views
Micah is making a cinnamon and sugar mixture to sprinkle on toast. His recipe uses 18
cup of cinnamon and 1/2 cup of sugar. Find
1 answer
31 views