Ask a New Question
Search
3.3842 rounded to nearest cent
3.3842 rounded to nearest cent
1 answer
asked by
Briannaplayz
108 views
A package of 16 tea bags costs $2.29.
Find the unit price in cents per tea bag. Round to the nearest tenth of a cent. I get 14.3
0 answers
asked by
Aimee
1,155 views
An 11 ounce bag of chips costs $1.99 what is the cost per ounce rounded to the nearest cent? What is the cost per pound rounded
4 answers
asked by
joe
661 views
what is 25.515 rounded to the nearest cent?
1 answer
asked by
lauren
306 views
11,716.74 rounded to the nearest cent
1 answer
17 views
What is $4.80 rounded to the nearest cent?
1 answer
asked by
Stephanie
356 views
what is 0.775 rounded to nearest cent
1 answer
asked by
tee
467 views
what is $10.5002 rounded to the nearest cent, dime, and dollar. My work:
cent: $10.50 dime: $10.50 dollar: $2:00 Did I do good?
1 answer
asked by
george
452 views
A 9-pack of toy cars costs $8.58. What is the unit price, rounded to the nearest cent?
4 answers
asked by
nick
1,098 views
You buy 3.17 pup dog apples, 1.25 pounds of oranges. What is your total bill rounded to the nearest cent?
1 answer
47 views