3.3842 rounded to nearest cent

  1. 3.3842 rounded to nearest cent
    1. answers icon 1 answer
    2. Briannaplayz asked by Briannaplayz
    3. views icon 108 views
  2. A package of 16 tea bags costs $2.29.Find the unit price in cents per tea bag. Round to the nearest tenth of a cent. I get 14.3
    1. answers icon 0 answers
    2. Aimee asked by Aimee
    3. views icon 1,155 views
  3. An 11 ounce bag of chips costs $1.99 what is the cost per ounce rounded to the nearest cent? What is the cost per pound rounded
    1. answers icon 4 answers
    2. joe asked by joe
    3. views icon 661 views
  4. what is 25.515 rounded to the nearest cent?
    1. answers icon 1 answer
    2. lauren asked by lauren
    3. views icon 306 views
  5. 11,716.74 rounded to the nearest cent
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 17 views
  6. What is $4.80 rounded to the nearest cent?
    1. answers icon 1 answer
    2. Stephanie asked by Stephanie
    3. views icon 356 views
  7. what is 0.775 rounded to nearest cent
    1. answers icon 1 answer
    2. tee asked by tee
    3. views icon 467 views
  8. what is $10.5002 rounded to the nearest cent, dime, and dollar. My work:cent: $10.50 dime: $10.50 dollar: $2:00 Did I do good?
    1. answers icon 1 answer
    2. george asked by george
    3. views icon 452 views
  9. A 9-pack of toy cars costs $8.58. What is the unit price, rounded to the nearest cent?
    1. answers icon 4 answers
    2. nick asked by nick
    3. views icon 1,098 views
  10. You buy 3.17 pup dog apples, 1.25 pounds of oranges. What is your total bill rounded to the nearest cent?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 47 views