1. I like pears. -

  1. Mary ate 4 12 pears and Carmie ate 7 24 pears. If they finished all the pears in a box, how many pears were in the box?(1 point)
    1. answers icon 13 answers
    2. Kaleb Gilliam asked by Kaleb Gilliam
    3. views icon 300 views
  2. Mary ate 412pears and Carmie ate 724 pears.. If they finished all the pears in a box, how many pears were in the box?(1 point)
    1. answers icon 1 answer
    2. ////////////////////////////////////////////////// asked by //////////////////////////////////////////////////
    3. views icon 345 views
  3. Mary ate 412pears and Carmie ate 724 pears.. If they finished all the pears in a box, how many pears were in the box?(1 point)
    1. answers icon 1 answer
    2. i need some help asked by i need some help
    3. views icon 127 views
  4. mary ate 4 1/2 pears and carmie ate 7 2/4 pears . if they finshed all the pears in a box, how many pears were in the box.11
    1. answers icon 1 answer
    2. no name asked by no name
    3. views icon 601 views
  5. Mary ate 4 1/2 pears and Camie ate 7 2/4 pears. If they finished all the pears in a box, how many pears were in the box?11 pears
    1. answers icon 1 answer
    2. hjgj asked by hjgj
    3. views icon 235 views
  6. Mary ate 412 pears and Samuel at 724 pears. If they finished all the pears in the box, how many pears were in the box?(1 point)
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 94 views
  7. Mary ate 412pears and Samuel at 724 pears. If they finished all the pears in the box, how many pears were in the box?(1 point)
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 79 views
  8. Mary ate 4 12pears and Samuel at 7 24 pears. If they finished all the pears in the box, how many pears were in the box?(1 point)
    1. answers icon 1 answer
    2. Isabella asked by Isabella
    3. views icon 90 views
  9. A grocery store sells pears, where 8 pears cost $2. How much will 12 pears cost at this rate? Use the scale factor to help you
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 41 views
  10. A grocery store sells pears, where 8 pears cost $2. How much will 12 pears cost at this rate? Use the scale factor to help you
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 43 views