​Al’s Produce Stand sells 6

  1. ​Al’s Produce Stand sells 6 tomatoes for $0.90. Barbara’s Produce stand sells 11 tomatoes for $1.54. Which produce stand
    1. answers icon 2 answers
    2. logan asked by logan
    3. views icon 144 views
  2. ​Al’s Produce Stand sells 6 tomatoes for $0.90. Barbara’s Produce stand sells 11 tomatoes for $1.54. Which produce stand
    1. answers icon 1 answer
    2. Fernanda asked by Fernanda
    3. views icon 16 views
  3. a produce stand sells roasted peanuts for 1.90 per pound
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 54 views
  4. During the summer, Isabelle sells corn at her family's produce stand. Every Morning, she starts with 250 corn. On Saturday,
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 79 views
  5. Annie is shopping at a local produce stand. She buys a watermelon for $2.75 and a bag of potatoes for $4.33. Calculate the sum
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 7 views
  6. You are running a concession stand at a baseball game. %0D%0A%0D%0AYou are selling pizza slices and sodas. %0D%0A%0D%0AEach
    1. answers icon 1 answer
    2. eli asked by eli
    3. views icon 211 views
  7. You are running a concession stand at a baseball game. %0D%0A%0D%0AYou are selling pizza slices and sodas. %0D%0A%0D%0AEach
    1. answers icon 1 answer
    2. Latina baddie ✧ asked by Latina baddie ✧
    3. views icon 84 views
  8. You are running a concession stand at a baseball game. %0D%0A%0D%0AYou are selling pizza slices and sodas. %0D%0A%0D%0AEach
    1. answers icon 0 answers
    2. views icon 70 views
  9. What equation would you use to solve this problem?Drake spent $150 to build a pumpkin pie stand and sells pumpkin pies for $5
    1. answers icon 1 answer
    2. b asked by b
    3. views icon 47 views
  10. Akeem wants to have a lemonade stand at the community fair. It cost him $2 to make a cup and $40 for the renter's fee for the
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 293 views