19.25/11 = 1.75 each
now do the others and pick the lowest cost
Which is the best buy?
Group of answer choices
$19.25 for 11 candy bars
$15.39 for 9 candy bars
$17.30 for 10 candy bars
$22.62 for 13 candy bars
1 answer