Ask a New Question
Search
whats the pound for 1/4
Ask a New Question
or
answer this question
.
Similar Questions
Marri bought 1/2
pound licorice, 1/3 pound of candy worms, and 2/5 pound of jawbreakers. how many more pounds of licorice than
1 answer
The owner of an organic fruit stand also sells nuts. She wants to mix cashews worth $5.50 per pound with peanuts worth $2.30 per
1 answer
At the fish counter, salmon was selling for $9.60 a pound, whitefish for $7.20 a pound, swordfish for $8.40 a pound, and haddock
8 answers
by 3 pounds of oranges apples for 7.50 the graph shows the price for regular apples what is the unit rate for each type of
32 answers
more similar questions