Ask a New Question
Search
what is the unit price of a 12 oz.bag of doritos on sale for 3.oo dollars
2 answers
P = 3.00/12 oz = 0.25/oz.
$1 for every 4 oz 12/4
Ask a New Question
or
answer this question
.