Use the image to answer the question. What is the ratio of Option B? (1 point) Responses 9 dollars for every 6 dollars 9 dollars for every 6 dollars 9 oranges for every 6 dollars 9 oranges for every 6 dollars 9 dollars for every 6 oranges 9 dollars for every 6 oranges 9 oranges for every 6 oranges

1 answer

9 dollars for every 6 oranges
Similar Questions
  1. Use the image to answer the question.Option A and Option B are available for passes to ride public transportation. Option A is
    1. answers icon 1 answer
    1. answers icon 1 answer
  2. Use the image to answer the question.Option A and Option B are available for passes to ride public transportation. Option A is
    1. answers icon 1 answer
  3. Compare Proportional Relationships PracticeComplete this assessment to review what you've learned. It will not count toward your
    1. answers icon 1 answer
more similar questions