Ribbon is sold at 3 yards for $6.33. Jackie bought 24 yards of ribbon for a project. How much did she pay?

I am pretty sure it is $50.64
PLEASE CHECK MY ANSWER

7 answers

Your answer is correct!
OK, thanks!
You're welcome.
Am not understanding how you got that answer
Y’all are try Harders
that's incredible great job add me on fortnite: raginglegend12.
yeah it was right thanks for the help