To determine how much Rafael will pay for the salad, we need to know the price per unit (e.g., per salad or per pound, etc.). If you provide that information, I can help calculate the total cost for 1 and 3/8 salads.
Rafael is buying 1 and 3/8 of a salad what will he pay for the salad
1 answer