You divide.
11.49 / 3 = 3.83
I'm TOTALLY stuck on my math!!! How do I find the unit rate of $11.49 for 3 packages?? I have to round to the nearest hundredth if necessary.... :)
2 answers
this guy is out of collage now holy wowowow