how much will 4.4 gallons cost if 1 gallon costs $2.85

3 answers

4.4gal * $2.85/1gal = 4*2.85 = $_____
4.4 * $2.85 = ?
A jar has a ratio of 4:3 of dimes to pennies if there are 18 pennies how many dimes are there?