$4.59 / 20 = $0.2295 or $0.23 per ounce.
Multiply 0.23 by 6, 12, and 36.
hi,
if 20 oz of fish cost 4.59, how much would 6, 12, and 36 oz cost?
how would i plot this on graph paper?
thank you!
maribeth
1 answer
if 20 oz of fish cost 4.59, how much would 6, 12, and 36 oz cost?
how would i plot this on graph paper?
thank you!
maribeth
1 answer