Find the best buy on cashews (1lb is 16oz), a) 1lb for $6.09
B. 10oz for $4.59
C. 1lb 4oz for $7.09
D. 12oz for $5.09
1 answer
We'll be glad to check your answer, Jason or Veronica.
B. 10oz for $4.59
C. 1lb 4oz for $7.09
D. 12oz for $5.09
1 answer