Ask a New Question
Search
Find each unit price which is the better buy electric wire $1.49 for 3 ft
1 answer
or $2.99 for 10 ft
The better buy is $1.49 for 3 ft. The unit price is $0.50 per foot.
Ask a New Question
or
answer this question
.