4x = 36
x = 9
Each cupcake cost $4.00. How many cupcakes,x,are purchased if the total cost is $36.00?
Please Help me!!
6 answers
2 years actually.... time is flying
what do you guys mean
C
B E
D
B
A
those are the correct answer trust me
B E
D
B
A
those are the correct answer trust me
i am dead is correct i got all answers correct thank you
TYSM I GOT RIGHT