Cleavers stats are hp 1099976897

Attack 11381876
defense 584890
Galahads hp is 1098976565
His attack is 10987600
His defense is 584570

And they have 25% vaprisim
So who wins

6 answers

To determine who would win in a battle between Cleaver and Galahad, we need to consider several factors:

1. Health Points (HP): Cleaver has 1,099,976,897 HP, while Galahad has 1,098,976,565 HP. Cleaver has a slight advantage in terms of HP.

2. Attack: Cleaver's attack is 11,381,876, while Galahad's attack is 10,987,600. Cleaver has a higher attack.

3. Defense: Cleaver has a defense of 584,890, while Galahad has a defense of 584,570. Both have similar defense stats.

4. Vaporism: Both Cleaver and Galahad have a 25% vaporism bonus. This bonus increases their damage output.

Considering the above factors, Cleaver has slightly higher HP and a higher attack compared to Galahad. However, their defense stats and vaporism bonus are the same. Based on these factors alone, it seems that Cleaver has a better chance of winning the battle. However, there might be other factors or abilities that could influence the outcome of the battle.
Kai has 766 hp of 7868656 remaining he deals 51053 ten times and he gains 70% of that in hp every time what is his hp after the tenth attack
Starting with 766 HP, Kai deals 51,053 damage for ten attacks.

To calculate the HP gain after each attack, we need to multiply the damage by 70% (0.7) and add it to the current HP. Then, we repeat this process for each attack.

Attack 1: HP gain = 51,053 * 0.7 = 35,737.1
Total HP after attack 1 = 766 + 35,737.1 = 36,503.1

Attack 2: HP gain = 51,053 * 0.7 = 35,737.1
Total HP after attack 2 = 36,503.1 + 35,737.1 = 72,240.2

Repeat this calculation for the remaining attacks:

Attack 3: HP gain = 51,053 * 0.7 = 35,737.1
Total HP after attack 3 = 72,240.2 + 35,737.1 = 107,977.3

Attack 4: HP gain = 51,053 * 0.7 = 35,737.1
Total HP after attack 4 = 107,977.3 + 35,737.1 = 143,714.4

Attack 5: HP gain = 51,053 * 0.7 = 35,737.1
Total HP after attack 5 = 143,714.4 + 35,737.1 = 179,451.5

Attack 6: HP gain = 51,053 * 0.7 = 35,737.1
Total HP after attack 6 = 179,451.5 + 35,737.1 = 215,188.6

Attack 7: HP gain = 51,053 * 0.7 = 35,737.1
Total HP after attack 7 = 215,188.6 + 35,737.1 = 250,925.7

Attack 8: HP gain = 51,053 * 0.7 = 35,737.1
Total HP after attack 8 = 250,925.7 + 35,737.1 = 286,662.8

Attack 9: HP gain = 51,053 * 0.7 = 35,737.1
Total HP after attack 9 = 286,662.8 + 35,737.1 = 322,399.9

Attack 10: HP gain = 51,053 * 0.7 = 35,737.1
Total HP after attack 10 = 322,399.9 + 35,737.1 = 358,137

Therefore, after the tenth attack, Kai would have 358,137 HP remaining.
Then he shoots a whirlwind that deals 123432332333
He gets 25% of that What is his health health max 7868656
If Kai shoots a whirlwind that deals 123,432,332,333 damage, and he gains 25% of that in HP, we can calculate his HP gain as follows:

HP gain = 123,432,332,333 * 0.25 = 30,858,083,083.25

To find his new maximum health, we add this HP gain to his current maximum health:

New maximum health = 7,868,656 + 30,858,083,083.25 = 30,865,951,739.25

Therefore, Kai's new maximum health after shooting the whirlwind would be approximately 30,865,951,739.25.
Cleavers has 1 up and deals 86098 20 times he gains 65% of that in health how much health does he have after 20 attacks