Ask a New Question
Search
Choose the better value - 5 kg of birdseed for $6.50 or 8 kg for $10.80?
1 answer
6.50/5=1.3per kg
10.80/8=1.35per kg
you decide from here!
Ask a New Question
or
answer this question
.