At office mart a box of 10 ballpoint pens costs $8 what is the unit price?

1 answer

The unit price of a box of 10 ballpoint pens at Office Mart is $0.80 per pen.
Similar Questions
    1. answers icon 1 answer
    1. answers icon 1 answer
  1. Select the correct answer.A store sells 12-packs of ballpoint pens for $1.09 each and composition books for $2.79 each. Cindy
    1. answers icon 2 answers
    1. answers icon 1 answer
more similar questions