Ask a New Question
Search
At Office Mart, A box of 10 ballpoint pen costs $8. What is the unit price?
1 answer
The unit price of the box of 10 ballpoint pens is $0.80 per pen.
Ask a New Question
or
answer this question
.
Similar Questions
At office mart a box of 10 ballpoint pens costs $8 what is the unit price?
1 answer
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses $1.25/pen $1.25/pen 0.80 pens/$1
1 answer
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses 1.25 pens/$1 1.25 pens/$1 0.80
1 answer
At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses 1.25 pens/$1 1.25 pens/$1
1 answer
more similar questions