A peice of durian cake costs $4.80.A
3
peice of yam cake cost - times as much
4
as the durian cake.how much do the 2
peices of cake cost altogether?
Please rewrite this with the numbers 3 and/or 4 in the right places. The question makes no sense as written. A single number should be written where you have a hyphen after "cost".
A peice of durian cake costs $4.80.A
3
peice of yam cake cost - times as much
4
as the durian cake.how much do the 2
peices of cake cost altogether?
A peice of durian cake costs $4.80.A
3
peice of yam cake cost - times as much
4
as the durian cake.how much do the 2
peices of cake cost altogether?