A company has been studying the performance of their sales department. The measure of performance used is: average monthly sales amount in dollars. For the past 12 months, the average monthly sales amount has been $4,532 with a standard deviation of $386. Calculate the percentage of months that the average monthly sales amount exceeds $5,800.
== here is what I have is this correct?
== P(X>5800)=1-P(Z<(5800-4532)/386)=1-P(Z<3.285)=1-0.99949=0.00051
== how do I get the number of monthly sales that exceed. I feel like I haven't finished the problem.