Ask a New Question
Search
A block of cheese weighing 2.6 pounds (lb) sold for $15.55. Find the cost per pound to the nearest cent.
1 answer
We'll be glad to check your answer.
Ask a New Question
or
answer this question
.
Similar Questions
A block of cheese weighing 2.6 pounds (lb) sold for $15.55. Find the cost per pound to the nearest cent.
1 answer
A block of cheese weighing 2.6 pounds (lb) sold for $15.55. Find the cost per pound to the nearest cent
1 answer
1. Find the decimal equivalent of the mixed number.11 1/4 A~ 11.25?
2. Divide by moving the decimal point. 8.9 / 10 TO THE POWER
1 answer
1. Find the decimal equivalent of the mixed number.11 1/4 A~ 11.25?
2. Divide by moving the decimal point. 8.9 / 10 TO THE POWER
1 answer
more similar questions