A 9-pack of toy cars costs $8.58. What is the unit price, rounded to the nearest cent?
4 answers
8.58/9 = ?
If you eat toitlet paper does it wipe on the way out
Nobody
deaf people when the subtitiles say jump scare
AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Nobody
deaf people when the subtitiles say jump scare
AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
A 9-pack of toy cars costs $8.53. What is the unit price, rounded to the nearest cent?
tyujhfdrtyujhftryuhjgfrtyujhgfrty