A 9-pack of toy cars costs $8.58. What is the unit price, rounded to the nearest cent?

4 answers

8.58/9 = ?
If you eat toitlet paper does it wipe on the way out

Nobody
deaf people when the subtitiles say jump scare
AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
A 9-pack of toy cars costs $8.53. What is the unit price, rounded to the nearest cent?
tyujhfdrtyujhftryuhjgfrtyujhgfrty