Ask a New Question
Search
A 6-pack of beaded necklaces costs $12.12. What is the unit price?
$? per necklace
1 answer
$2.02 per necklace
Ask a New Question
or
answer this question
.
Similar Questions
Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
6
11 answers
At Family Market, an 8-can pack of bottles costs $4.48, and a 24-can case costs $9.60. (Both the bottle and the can are 12
1 answer
A pack with 6 cans of juice costs 3.48. What it the unit price?
A.0.49 per can B.0.50 per can C.0.58 per can D.0.60 per can**my
36 answers
At Family Market, an 8-can pack of bottles costs $4.48, and a 24-can case costs $9.60. (Both the bottle and the can are 12
1 answer
more similar questions