Ask a New Question
Search
A 2-yard piece of ribbon costs $8.46. What is the price per foot?
1 answer
https://www.jiskha.com/questions/1831434/a-2-yard-piece-of-ribbon-cost-8-46-what-is-the-price-per-foot
Ask a New Question
or
answer this question
.