A 16 ounce box of cereal costs $4.00. How many cents per ounce does cereal cost?
8 answers
4/16 = $
0.25
25 cents
it is really right
it is 25 cents,and yes i am still alive
Hi guys im starting a youtube channel go follow it aka *acefamily2.0* HEHE
YYAAYY!!
YYAAYY!!
Hi guys can you follow me on youtube acefamily 2.0 thanks
thank you