$60/3ticket = 60/3 = $20/ticket
do the others in like wise
$60 for 3 basketballs tickets
each apples costs $1.25
8 pens for $4.00
60 miles per hour
18 gallons to 3 minutes
1 answer
each apples costs $1.25
8 pens for $4.00
60 miles per hour
18 gallons to 3 minutes
1 answer