3 slices of bacon + 2 glasses of orange juice =$ 5.30

What are the unit prices for each? (Use Linear Combination)

2 answers

no way to tell without more information. Could be
bacon = $1.76
oj = $0.01
all the way to
bacon: $0.02
oj: $2.62
idk there is no more information given