Ask a New Question
Search
24000 pounds of product a can be sold for $8 per pound
Ask a New Question
or
answer this question
.
Similar Questions
If x pounds of cashews valued at $6.00 per pound are to be mixed with y pounds of peanuts valued at $4.00 per pound to obtain a
1 answer
Parents donated fudge for the Christmas fund raiser for your classroom.40 pounds of chocolate fudge sold for &2.15 per pound and
2 answers
Parents donated fudge for the Christmas fund raiser for your classroom.40 pounds of chocolate fudge sold for &2.15 per pound and
1 answer
parents donated fudge for the fund raiser for your classroom. 40 pounds of chocolate fudge sold for $2.15 per pound and vanilla
4 answers
more similar questions