Use the unit price to find the total price. 9 gallons at $1.92 per gallon

$17.28

$8.64

$18.18

$21.33

1 answer

$17.28
Similar Questions
    1. answers icon 5 answers
  1. use the unit price to find the total price.7 gallons at $1.88 per gallon A( $13.76 B($13.56 C($13.26 D($13.16
    1. answers icon 8 answers
  2. Use the unit price to find the total price.8 gallons at $1.94 per gallon PLZ HELP!
    1. answers icon 10 answers
  3. Marco bought 5 gallons of gasoline for $17.70.To find the unit price, the cost by the number of gallons. The unit price is .
    1. answers icon 1 answer
more similar questions