A kilogram of rice costs $6. What is the cost of 400g of the rice.
4 answers
0.400 * 6.00 = $2.40
$2.40
kids today tell u family friendly stuff !@#$%^& you aand go learn something from ur teacher. ans: $2.40
fak u