1. Correct.
2. Correct.
1. determine whether the pair of fractions is proportional 4/6=8/12 yes, is this correct/
2. find the unit price for the item.$54.70 for 5 shirts $10.94 unit. is this correct?
1 answer
2. find the unit price for the item.$54.70 for 5 shirts $10.94 unit. is this correct?
1 answer