1. Divide: $1.00 / 7 = ?
2. Divide: $20 / 12 = ?
We'll be glad to check your answers.
1. 7 apples for $1.00
2. $20 per dozen tarts
Please answer quickly I work hard and need the answer by tommorow!
3 answers
1. $.143 per apple
2. 1.67 per tart
2. 1.67 per tart
Right.